Varbase Blog (Corporate Blog) (8.x-5.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Categories
fil: Mga kategorya

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina
