Varbase Blog (Corporate Blog) (8.x-5.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Tags
pl: Tagi

en: Categories
pl: Kategorie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Feed
pl: Zasób

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Blog Listing
pl: Listowanie bloga

en: Meta tags
pl: Tagi meta

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
pl: Zawartość należąca do konkretnego terminu taksonomii
