Varbase Blog (Corporate Blog) (9.1.3) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: blog
mr: अनुदिनी

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Filter
mr: गाळणी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
