Varbase Blog (Corporate Blog) (9.1.4) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Tags
fi: Tagit

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Reset
fi: Palauta

en: Feed
fi: Syöte

en: Taxonomy term
fi: Luokittelutermi

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: blog
fi: blogi

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Blog
fi: Blogi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Blog Listing
fi: Blogilistaus

en: Meta tags
fi: Meta-kentät

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
fi: Tekstin enimmäispituus on @limit merkkiä, josta jäljellä on <strong>@remaining</strong>
