Varbase Blog (Corporate Blog) (9.1.5) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Blog
ne: ब्लग

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Clear
ne: सफा

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: « First
ne: « पहिलो
