Varbase Blog (Corporate Blog) (9.1.5) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Body
sk: Text

en: Tags
sk: Značky

en: Categories
sk: Kategórie

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Layout
sk: Rozloženie

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Blog Listing
sk: Blogový výpis

en: Meta tags
sk: Meta tagy

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
sk: Obsah patriaci k určitému termínu taxonómie.
