Varbase Blog (Corporate Blog) (9.1.6) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
