Varbase Blog (Corporate Blog) (9.1.6) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Tags
is: Efnisorð

en: Categories
is: Flokkar

en: Reset
is: Endursetja

en: Feed
is: Veita

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: Layout
is: Útlit

en: blog
is: blogg

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Blog
is: Blogg

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
