Varbase Bootstrap Paragraphs (10.0.15) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: On
ca: Actiu

en: None
ca: Cap

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: View
ca: Mostra

en: Block
ca: Bloc

en: Off
ca: Inactiu

en: N/A
ca: No aplica

en: Width
ca: Amplada

en: Medium
ca: Mitjana

en: Background color
ca: Color de fons

en: Tab
ca: Pestanya

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Red
ca: Vermell

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Webform
ca: Formulari web

en: Blue
ca: Blau

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
ca: Llista de valors permesos: cadascuna de les claus ha de ser una cadena de com a molt 255 caràcters.

en: Allowed values list: invalid input.
ca: Llista de valors permesos: entrada no vàlida.

en: Wide
ca: Ample

en: Narrow
ca: Estret
