Varbase Bootstrap Paragraphs (10.0.15) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: On
hu: Be

en: None
hu: Nincs

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: View
hu: Megtekintés

en: Text
hu: Szöveg

en: Component
hu: Összetevő

en: Components
hu: Összetevők

en: Block
hu: Blokk

en: Off
hu: Ki

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Width
hu: Szélesség

en: Medium
hu: Közepes

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Tab
hu: Fül

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Red
hu: Vörös

en: Tabs
hu: Fülek

en: Webform
hu: Űrlap

en: Blue
hu: Kék

en: CSS class(es)
hu: CSS osztályok

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
hu: A mező listák megengedett értéke: minden kulcs legfeljebb 255 karakter hosszú szöveg lehet.

en: Modal
hu: Felugró ablak

en: Light Gray
hu: Világosszürke

en: Dark Gray
hu: Sötétszürke

en: Allowed values list: invalid input.
hu: Engedélyezett értékek listája: érvénytelen adatbevitel.

en: Wide
hu: Széles

en: Narrow
hu: Keskeny
