Varbase Bootstrap Paragraphs (10.0.15) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: None
sk: Žiadne

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: View
sk: Zobraziť

en: Component
sk: Komponent

en: Components
sk: Komponenty

en: Block
sk: Blok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Width
sk: Šírka

en: Medium
sk: Stredná

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Tab
sk: Karta

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Red
sk: Červená

en: Tabs
sk: Záložky

en: Webform
sk: Webformulár

en: Blue
sk: Modrá

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
sk: Zoznam povolených hodnôt: každý kľúč musí byť reťazec dlhý najviac 255 znakov.

en: Modal
sk: Modálny

en: Allowed values list: invalid input.
sk: Zoznam povolených hodnôt: neplatný vstup.

en: Wide
sk: Široký

en: Narrow
sk: Úzky
