Varbase Bootstrap Paragraphs (10.1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: On
ka: ჩართვა

en: None
ka: არცერთი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Component
ka: კომპონენტი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Width
ka: სიგანე

en: Medium
ka: საშუალო

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Blue
ka: ლური
