Varbase Bootstrap Paragraphs (10.1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: On
ja: オン

en: None
ja: なし

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: View
ja: ビュー

en: Text
ja: テキスト

en: Component
ja: コンポーネント

en: Components
ja: コンポーネント

en: Block
ja: ブロック

en: Off
ja: オフ

en: Width
ja: 幅

en: Medium
ja: 中程度

en: Background color
ja: 背景色

en: Tab
ja: タブ

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Red
ja: レッド

en: Tabs
ja: タブ

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Blue
ja: ブルー

en: CSS class(es)
ja: CSSのクラス

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
ja: リストに利用可能な値：それぞれのキーは255文字以下の文字列でなければなりません。

en: Allowed values list: invalid input.
ja: リストに利用可能な値：無効な入力です。

en: Wide
ja: ワイド

en: Narrow
ja: 幅狭
