Varbase Bootstrap Paragraphs (10.1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: On
ur: آن

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Text
ur: متن

en: Component
ur: جزو

en: Block
ur: بلاک
