Varbase Bootstrap Paragraphs (10.1.0) - en to ms translation catalogue (16 entries)

en: None
ms: Tiada

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: View
ms: Pandangan

en: Text
ms: Teks

en: Block
ms: Blok

en: Off
ms: Tutup

en: N/A
ms: Tidak berkenaan

en: Width
ms: Kelebaran

en: Medium
ms: Sederhana

en: Background color
ms: Warna latar belakang

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Blue
ms: Biru

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
ms: Senarai nilai yang dibenarkan: setiap kunci mesti dalam bentuk rentetan tidak melebihi 255 aksara panjang.

en: Allowed values list: invalid input.
ms: Senarai nilai yang dibenarkan: input yang tidak sah .
