Varbase Bootstrap Paragraphs (8.x-4.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: View
oc: Veire

en: Text
oc: Tèxte

en: Block
oc: Blòt

en: Width
oc: Largor

en: Medium
oc: Mejan

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Red
oc: Roge

en: Tabs
oc: Onglets

en: Blue
oc: Blau
