Varbase Bootstrap Paragraphs (8.x-4.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: None
vi: Không có

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Background Image
vi: Ảnh nền

en: View
vi: Xem

en: Text
vi: Văn bản

en: Block
vi: Khối

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Medium
vi: Vừa

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Red
vi: Đỏ

en: Simple
vi: Đơn giản

en: Blue
vi: Xanh

en: Accordion
vi: Đàn xếp

en: Image position
vi: Vị trí ảnh

en: Modal
vi: Cách thức
