Varbase Bootstrap Paragraphs (8.x-4.0-rc3) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: None
bn: একটিও নয়

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Block
bn: ব্লক

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Medium
bn: মাঝারি
