Varbase Bootstrap Paragraphs (8.x-4.1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: View
ro: Afișează

en: Block
ro: Bloc

en: N/A
ro: N/D

en: Width
ro: Lățime

en: Medium
ro: Mediu

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Red
ro: Roșu

en: Tabs
ro: Taburi

en: Blue
ro: Albastru

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
ro: Lista valorilor permise: fiecare cheie trebuie să fie un șir text lung de cel mult 255 caractere.

en: Allowed values list: invalid input.
ro: Lista valorilor permise: intrare nevalidă.

en: Wide
ro: Larg

en: Narrow
ro: Îngust
