Varbase Bootstrap Paragraphs (9.1.15) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: On
cy: Ymlaen

en: None
cy: Dim

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: View
cy: Gweld

en: Text
cy: Testun

en: Component
cy: Cydran

en: Block
cy: Bloc

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Width
cy: Lled

en: Medium
cy: Canolig

en: Red
cy: Coch

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Blue
cy: Glas
