Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Images
mn: Зураг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Quantity
mn: Тоон

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: Weight
mn: Жин

en: Category
mn: Ангилал

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Color
mn: Өнгө

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
