Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Date
ps: نيټه

en: Size
ps: كچه

en: Search
ps: لټون

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: Weight
ps: وزن

en: Category
ps: ټولی

en: Summary
ps: لنډیز

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Color
ps: رنګ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
