Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (38 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Images
ta: படங்கள்

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Item
ta: உருப்படி

en: Type
ta: வகை

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Wishlist
ta: விருப்பப் பட்டியல்

en: Quantity
ta: அளவு

en: Advanced options
ta: மேம்பட்ட தெரிவுகள்

en: Date
ta: தேதி

en: Size
ta: அளவு

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Daily
ta: தினமும்

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: Monthly
ta: மாதாமாதம்

en: Weight
ta: எடை

en: Category
ta: பிரிவு

en: category
ta: பிரிவு

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: User
ta: பயனர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Color
ta: நிறம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
