Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (65 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Images
tr: Resimler

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Item
tr: Öğe

en: Type
tr: Tip

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: Wishlist
tr: Dilek listesi

en: Quantity
tr: Miktar

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: Date
tr: Tarih

en: Size
tr: Boyut

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Monthly
tr: Aylık

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Category
tr: Kategori

en: category
tr: kategori

en: Label
tr: Etiket

en: Summary
tr: Özet

en: Total
tr: Toplam

en: User
tr: Kullanıcı

en: Email
tr: E-posta

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Filter
tr: Süzgeç

en: item
tr: öğe

en: items
tr: öğeler

en: Price
tr: Fiyat

en: Customer
tr: Müşteri

en: State
tr: Durum

en: Desc
tr: Azalan

en: Store
tr: Mağaza

en: Color
tr: Renk

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Cart
tr: Sepet

en: Product
tr: Ürün

en: Products
tr: Ürünler

en: Orders
tr: Siparişler

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Rating
tr: Derecelendirme

en: No products found.
tr: Hiçbir ürün bulunamadı.

en: Flags
tr: İşaretler (Flags)

en: Total price
tr: Toplam fiyat

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: No orders available.
tr: Sipariş yok.

en: square
tr: kare

en: Select any filter and click on Apply to see results
tr: Herhangi bir süzgeç seçin ve sonuçları görmek için Uygula'ya tıklayın

en: Bank Transfer
tr: Banka Havalesi

en: Order number
tr: Sipariş numarası

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Load More
tr: Daha Fazla Getir

en: Cash on Delivery
tr: Teslimde Ödeme
