Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (67 entries)

en: Title
da: Titel

en: Images
da: Billeder

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Item
da: Element

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Wishlist
da: Ønskeliste

en: Quantity
da: Mængde

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: Date
da: Dato

en: Size
da: Størrelse

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Monthly
da: Månedligt

en: Weight
da: Vægt

en: Category
da: Kategori

en: category
da: kategori

en: Label
da: Etiket

en: Summary
da: Resumé

en: Total
da: I alt

en: User
da: Bruger

en: Email
da: E-mail

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: item
da: vare

en: items
da: elementer

en: Price
da: Pris

en: Customer
da: Kunde

en: State
da: Status

en: Desc
da: Faldende

en: Store
da: Butik

en: Color
da: Farve

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Manual
da: Manuel

en: Cart
da: Indkøbskurv

en: Product
da: Produkt

en: Products
da: Produkter

en: Orders
da: Ordrer

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Review
da: Gennemgå

en: Apply
da: Udfør

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: Rating
da: Bedømmelse

en: No products found.
da: Ingen produkter fundet.

en: Flags
da: Flag

en: Total price
da: Pris i alt

en: Order date
da: Ordredato

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Show more
da: Vis flere

en: Show less
da: Vis færre.

en: No orders available.
da: Ingen tilgængelige ordrer

en: Select any filter and click on Apply to see results
da: Vælg et filter og klik på Anvend for at se resultater

en: Bank Transfer
da: Bankoverførsel

en: Unit price
da: Enhedspris

en: Order number
da: Ordrenummer

en: Asc
da: Stigende

en: With selection
da: Handling

en: Product variation
da: Produktvariant
