Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (34 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Images
eo: Bildoj

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Weight
eo: Pezo

en: Category
eo: Kategorio

en: category
eo: kategorio

en: Label
eo: Etikedo.

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Color
eo: Koloro

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Rating
eo: Pritaksado

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
