Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Search
mg: Karoka

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana
