Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (43 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Images
eu: Irudiak

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Item
eu: Elementua

en: Type
eu: Mota

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: Weight
eu: Pisua

en: Category
eu: Kategoria

en: Label
eu: Etiketa

en: Summary
eu: Laburpena

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Filter
eu: Iragazkia

en: item
eu: elementu

en: items
eu: Elementuak

en: State
eu: Egoera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Color
eu: Kolore

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Flags
eu: Banderak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka

en: With selection
eu: Aukeraketarekin
