Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (31 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Images
ka: სურათები

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: Weight
ka: წონა

en: Category
ka: კატეგორია

en: Label
ka: სათაური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Color
ka: ფერი

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
