Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (53 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Images
lv: Attēli

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Item
lv: Ieraksts

en: Type
lv: Veids

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Quantity
lv: Skaits

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: Weight
lv: Svars

en: Category
lv: Kategorija

en: Label
lv: Etiķete

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Total
lv: Kopā

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Price
lv: Cena

en: Customer
lv: Klients

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Store
lv: Veikals

en: Color
lv: Krāsa

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Manual
lv: Manuāli

en: Cart
lv: Grozs

en: Product
lv: Prece

en: Products
lv: Preces

en: Orders
lv: Pasūtījumi

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Rating
lv: Reitings

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: No orders available.
lv: Neviens pasūtījums nav atrasts.

en: Unit price
lv: Vienības cena

en: Order number
lv: Pasūtījuma numurs
