Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (28 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Monthly
my: လစဉ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Color
my: အရောင်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: ,
my: .

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -
