Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (31 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Item
ne: वस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: Label
ne: लेबल

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Color
ne: रंग

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
