Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (39 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Images
oc: Imatges

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Item
oc: Element

en: Type
oc: Tipe

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Date
oc: Data

en: Size
oc: Talha

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: Weight
oc: Pes

en: Category
oc: Categoria

en: Label
oc: Etiqueta

en: Summary
oc: Resumit

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Filter
oc: Filtrar

en: State
oc: Estat

en: Sort by
oc: Triar per

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Cart
oc: Carta

en: Product
oc: Produit

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Select any filter and click on Apply to see results
oc: Seleccionatz n'importe quel filtre e clicatz sus Aplicar per veire los resultats

en: Master
oc: Maître
