Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-alpha3) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: Weight
os: Уæз

en: Category
os: Категори

en: Label
os: Нысан

en: Summary
os: Иумиагæй
