Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (76 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Images
ru: Изображения

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Item
ru: Элемент

en: Type
ru: Тип

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Wishlist
ru: Список желаний

en: Quantity
ru: Количество

en: Advanced options
ru: Дополнительные настройки

en: Date
ru: Дата

en: Size
ru: Размер

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: Weight
ru: Вес

en: Category
ru: Категория

en: Label
ru: Метка

en: Summary
ru: Сводка

en: Total
ru: Итого

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Filter
ru: Фильтр

en: item
ru: пункт

en: items
ru: объектов

en: Price
ru: Цена

en: Customer
ru: Покупатель

en: State
ru: Состояние

en: Desc
ru: По убыванию

en: Store
ru: Магазин

en: Color
ru: Цвет

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Manual
ru: Вручную

en: Cart
ru: Корзина

en: Product
ru: Товар

en: Products
ru: Товары

en: Orders
ru: Заказы

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Review
ru: Проверка

en: Apply
ru: Применить

en: Yearly
ru: Ежегодно

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: Rating
ru: Рейтинг

en: Sales
ru: Продажи

en: No products found.
ru: Товары не найдены.

en: Flags
ru: Флаги

en: Sort options
ru: Настройка сортировки

en: Total price
ru: Общая стоимость

en: Order date
ru: Дата заказа

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: No orders available.
ru: Пока нет заказов.

en: Select any filter and click on Apply to see results
ru: Выберите любой фильтр и нажмите Применить для просмотра результата

en: Bank Transfer
ru: Банковский перевод

en: Unit price
ru: Цена за единицу

en: Order number
ru: Номер заказа

en: Data export
ru: Экспорт данных

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Load More
ru: Загрузить ещё

en: All products
ru: Все продукты

en: Cash on Delivery
ru: Наличными при доставке

en: With selection
ru: С выделенным

en: Manage your orders.
ru: Управление вашими заказами.

en: Cart form
ru: Форма корзины

en: Add to Cart Form
ru: Форма добавления в корзину

en: order_items: Order Item
ru: order_items: Позиция заказа
