Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Category
sq: Kategoria

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Filter
sq: Filtri

en: Color
sq: Ngjyra

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
