Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-alpha3) - en to te translation catalogue (36 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Item
te: అంశం

en: Type
te: రకం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Advanced options
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Date
te: తేదీ

en: Size
te: కొలత

en: Search
te: వెతుకు

en: Daily
te: రోజు వారీ

en: Weekly
te: వారం వారీ

en: Monthly
te: నెల వారీ

en: Weight
te: భారం

en: Category
te: వర్గం

en: Label
te: లేబుల్

en: Summary
te: సారాశం

en: Total
te: మొత్తం

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Color
te: రంగు

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -
