Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-alpha5) - en to af translation catalogue (35 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Remove
af: Verwyder

en: Wishlist
af: Wenslys

en: Quantity
af: Aantal

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Filter
af: Filtreer

en: Price
af: Prys

en: Color
af: Kleur

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Manual
af: Handleiding

en: Product
af: Produk

en: Products
af: Produkte

en: Orders
af: Bestellings

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Unit price
af: Eenheidsprys

en: Order number
af: Bestelligsnommer

en: Master
af: Meester
