Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-alpha5) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Remove
az: Çıxart

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Color
az: Rəng

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Select any filter and click on Apply to see results
az: İstənilən filtri seçin və nəticələri görmək üçün Tətbiq et üzərinə klikləyin
