Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Item
gu: નંગ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Remove
gu: લોપ

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Date
gu: તારીખ

en: Size
gu: માપ

en: Search
gu: શોધ

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Monthly
gu: માસિક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Color
gu: રંગ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: « first
gu: પ્રથમ
