Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-alpha5) - en to he translation catalogue (52 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Item
he: פריט

en: Type
he: סוג

en: Remove
he: הסרה

en: Quantity
he: כמות

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Summary
he: תקציר

en: Total
he: סך הכל

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Filter
he: סינון

en: items
he: פריטים

en: Price
he: מחיר

en: Customer
he: לקוח

en: State
he: מצב

en: Desc
he: יורד

en: Store
he: חנות

en: Color
he: צבע

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Cart
he: סל קניות

en: Product
he: מוצר

en: Products
he: מוצרים

en: Orders
he: הזמנות

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Flags
he: נעיצה לרשימות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: No orders available.
he: אין הזמנות זמינות.

en: Unit price
he: מחיר ליחידה

en: Order number
he: מספר הזמנה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: All products
he: כל המוצרים
