Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Remove
jv: Buwang

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Default
jv: Gawan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Filter
jv: Saring

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Color
jv: Kelir

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
