Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-alpha5) - en to mr translation catalogue (32 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Type
mr: प्रकार

en: Remove
mr: काढा

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Date
mr: दिनांक

en: Size
mr: आकार

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Total
mr: एकूण

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Filter
mr: गाळणी

en: Price
mr: किंमत

en: Customer
mr: ग्राहक

en: State
mr: राज्य

en: Store
mr: दुकान

en: Color
mr: रंग

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
