Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-alpha5) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Item
th: รายการ

en: Type
th: ประเภท

en: Remove
th: เอาออก

en: Quantity
th: จำนวน

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Monthly
th: รายเดือน

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Email
th: อีเมล

en: All
th: ทั้งหมด

en: Price
th: ราคา

en: Customer
th: ลูกค้า

en: State
th: รัฐ

en: Store
th: ร้านค้า

en: Color
th: สี

en: Cart
th: ตะกร้า

en: Products
th: รูปสินค้า

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›
