Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (34 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Images
be: Малюнкі

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Item
be: Элемент

en: Type
be: Тып

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: Weight
be: Вага

en: Category
be: Катэгорыя

en: category
be: катэгорыя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Summary
be: Падсумаванне

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Color
be: Колер

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »
