Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (28 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Images
bs: Slike

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Date
bs: Datum

en: Size
bs: Veličina

en: Search
bs: Pretraga

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: Weight
bs: Težina

en: Category
bs: Kategorija

en: category
bs: kategorija

en: Label
bs: Oznaka

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Color
bs: Boja

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Products
bs: Proizvodi

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
