Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (63 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Images
cs: Obrázky

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Item
cs: Položka

en: Type
cs: Typ

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Quantity
cs: Množství

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: Search
cs: Hledat

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Weight
cs: Váha

en: Category
cs: Kategorie

en: category
cs: kategorie

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Summary
cs: Souhrn

en: Total
cs: Celkem

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Filter
cs: Filtr

en: Price
cs: Cena

en: Customer
cs: Zákazník

en: State
cs: Stav

en: Desc
cs: Sestupně

en: stock
cs: sklad

en: Store
cs: Obchod

en: Color
cs: Barvy

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Cart
cs: Nákupní košík

en: Product
cs: Produkt

en: Products
cs: Produkty

en: Orders
cs: Objednávky

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Review
cs: Revize

en: Apply
cs: Použít

en: Yearly
cs: Ročně

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: No products found.
cs: Nebyly nalezeny žádné produkty.

en: Total price
cs: Celková cena

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Show more
cs: Zobrazit více

en: No orders available.
cs: Neexistují žádné objednávky.

en: Bank Transfer
cs: Bankovní převod

en: Unit price
cs: Jednotková cena

en: Order number
cs: Číslo objednávky

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Cash on Delivery
cs: Platba dobírkou

en: Product category
cs: Kategorie produktů
