Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-beta1) - en to ht translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Date
ht: Dat

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
