Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Images
hy: Նկարներ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: category
hy: կատեգորիա

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Page
hy: Էջ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Color
hy: Գույն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը
