Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-beta1) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Advanced options
ky: Кеңейтилген ылгоолор

en: Search
ky: Издөө

en: Weight
ky: Салмагы

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »
